Vse se je začelo v četrtek, ko me Rok povabi na neko vikend plezarijo. Ker športnim vabilom ne znam reči ne, seveda potrdim, brez da sploh dobro pomislim kam greva (severozahodni steber IV+/III-IV, 450m).
Odrineva že v petek zvečer in skočiva na planino zapotok, kjer tudi prespiva. Vstaneva v soboto ob 6:00, pozajtrkujeva, skrijeva spalnico v grmovju in se sprehodiva do začetka smeri. Kjer ugotoviva, da imava natiskano samo zgornjo polovico skice. Evo staromodneži, ki pravite da papir ne zataji, z...
9,5ur neprekinjenega plezanja (Srebrnjak)
