Za rojstni dan sem si zaželel plezat in Nejca našuntal, da me za darilo odpelje v Švico plezat. Vozil sem jaz, plezala sva oba pa še v Švici nisva pristala, a tako dobre plezarije v apnencu že dolgo nisem doživel. Tako v soboto kot nedeljo sva spala in plezala na meji med Avstrijo in Italijo. Prvi dan sva po dobri uri dostopa zmogla lepo alpinistično VI, 540 m. Skala je bila odlična, v dveh raztežajih izjemna. In-situ opreme ni bilo veliko, povečini kakšen klin na štantu in v najtežjem raztežaju dva, sva pa...
Strmih in čvrstih 890 metrov v Karnijcih









