Če bi ne bilo sledi v snegu, bi z Rokom mislila, da sva v nedeljo zašla. Od pričakovane plezarije (glede na oceno) sva se veselila pleže, namesto tega pa sva dobila "štamfarijo". Dejansko je bil še najtežji zaključni del normalnega pristopa zadenjski - na sestopu... Po dostopu v poletnih čevljih sva se pri klopci preobula in malce oblekla, od tam je le še nekaj minut do vstopa v graben. Grapo zapira ledeni skok, pod katerim je že pošteno drla voda. Smer naprej je zelo očitna, vmes so še trije ledeni skoki,...
Bogovska grapa v Šplevti
