Nekateri za prvomajske pobegnejo na jug, drugi pa iščemo še zadnje smučarske užitke v višjih legah! Sneg sicer pospešeno pobira, ampak višje ga je še kar precej in je dobro predelan, kot nalašč za slastno pomladansko smuko! :)
Že v torek popoldne smo šli z Deanom, Jakatom in Maretom na Kredarico in celo noč sanjali o napovedani zjasnitvi. No, vsaj del noči, saj smo vmes pokukali ven in se sprijaznili, da je Triglav v oblaku, da ni prav nič pomrznilo - in smo spali naprej ter sanjali o smuki v dolino....
Zime še ni konec








